Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DEKORELEMENT, 6 dlr, 17- och 1800-tal, träskurna och med pastellage samt förgyllda, längd ca 50-65 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund.
Slitage, skador, lagningar
488842
2017-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här