Sked silver Hans Blytt Bergen

Sked silver Hans Blytt Bergen
Sked silver Hans Blytt Bergen
Sked silver Hans Blytt Bergen
Sked silver Hans Blytt Bergen
Sked silver Hans Blytt Bergen
Sked silver Hans Blytt Bergen
Sked silver Hans Blytt Bergen
Sked silver Hans Blytt Bergen
Sked silver Hans Blytt Bergen
Sked silver Hans Blytt Bergen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKED, silver, sannolikt Hans Blytt, Bergen, Norge, 17/1800-tal, längd ca 14 cm, stämplad HB, dekor av blomma samt monogram AHD, vikt ca 11 g

Smärre slitage

488843

2017-10-01