Karmstolar ny Louis XVI

Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI
Karmstolar ny Louis XVI

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Ny-Louis XVI bronserade, höjd 103, sitthöjd ca 46 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, skador, kompletterade fotavslut

488845

2017-10-01