Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Klot mot vertikal, monogramsignerad SH samt signerad och daterad a tergo Sven Axel A Hansson 2002, olja på duk, ca 76x51 cm,

Läs mer

Rispa, ytmärken

488859

2017-10-09