Sven Hansson oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Klot mot vertikal, monogramsignerad SH samt signerad och daterad a tergo Sven Axel A Hansson 2002, olja på duk, ca 76x51 cm,
Läs mer
Rispa, ytmärken
488859
2017-10-09