Sven Hansson oljemålning

Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning
Sven Hansson oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN HANSSON (1927-2014): Kustlandskap, monogramsignerad och daterad SH 1971, olja på duk, ca 37x30 cm,

Läs mer

488860

2017-10-08