Sven Hansson oljemålning
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN HANSSON (1927-2014): Kustlandskap, monogramsignerad och daterad SH 1971, olja på duk, ca 37x30 cm,
Läs mer
488860
2017-10-08