Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

BESTICK, 18 dlr, TÅRTSPADAR, 2 st, varav en Rey Urban, KAKSPADE, silver, 18/1900-tal, snäckmodell (14), Rosenholm (4), total vikt ca 975 g

Slitage, monogram, en sked med bucklor

488861

2017-10-01