Utställningsaffischer Internationell Konst

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFFISCHER, utställningar från bl a Moderna Museet, Kulturhuset, internationella konstnärer bl a Frida Kahlo, Pablo Picasso, Wassily Kandinsky, M
Marino Marini, Joan Miró, George Gosz, Dubuffet, Andy Warhol, Henri Matisse, Marc Chagall, Seurat, Christo, Marlene Dumas & Francis Bacon, Jacques Monory, Adolf Wölfi, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson

slitage

488872

2017-10-07