Utställningsaffischer Internationell Konst
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AFFISCHER, utställningar från bl a Moderna Museet, Kulturhuset, internationella konstnärer bl a Frida Kahlo, Pablo Picasso, Wassily Kandinsky, M
Marino Marini, Joan Miró, George Gosz, Dubuffet, Andy Warhol, Henri Matisse, Marc Chagall, Seurat, Christo, Marlene Dumas & Francis Bacon, Jacques Monory, Adolf Wölfi, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson
slitage
488872
2017-10-07