Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALBERT ABBE (1889-1966): "Solnedgång", signerad Albert Abbe, daterad atergo 30, olja på duk, ca 39x48 cm
saknar ram
488895
2017-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här