Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS OSVALD LARSSON (1915-1973): (2), Landskap, signerade HOL olja på pannå, ca 23x19 resp 31x30 cm
488903
2017-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här