Reliefer 1900-tal

Reliefer 1900-tal
Reliefer 1900-tal
Reliefer 1900-tal
Reliefer 1900-tal
Reliefer 1900-tal
Reliefer 1900-tal
Reliefer 1900-tal
Reliefer 1900-tal
Reliefer 1900-tal
Reliefer 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEFER, 3 st, 1900-talets mitt, keramik, en märkt JIE keramik, ca 30x29 cm, samt 2 st H Winblad, Alingsås keramik, 12x13 resp 16x30 cm

Smärre färgbortfall

488922

2017-10-01