Konsolbord med marmorskiva svensk empire
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KONSOLBORD med stenskiva, 1800-talets början, svensk empire, på sockel med marmorimitation, bronserad dekor, fotavslutningar i form av lejontassar, skiva av marmor, höjd 83, 90x40 cm
Stenskiva med smärre kantnagg, mindre torrsprickor
488933
2017-10-01