Konsolbord med marmorskiva svensk empire

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KONSOLBORD med stenskiva, 1800-talets början, svensk empire, på sockel med marmorimitation, bronserad dekor, fotavslutningar i form av lejontassar, skiva av marmor, höjd 83, 90x40 cm

Stenskiva med smärre kantnagg, mindre torrsprickor

488933

2017-10-01