Tom Krestensen oljemålning

Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOM KRESTENSEN (född 1927) "Figurer i rumsinteriör", signerad och på baksidan daterad 1969, olja på pannå, ca 61 x 50 cm.

488934

2017-10-01