Utställningsaffisher

Utställningsaffisher
Utställningsaffisher
Utställningsaffisher
Utställningsaffisher
Utställningsaffisher
Utställningsaffisher

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFFISCHER, utställningar från bl a Nils Dardel, Carl Kylberg, Liv Derkert, Peter Dahl, Marie-Louise Ekman, Claes Oldenburg, GAN, Olle Olsson Hagalund, Suxanne Nessim, Vera Nilsson, Anders Österlin, Anders Sterlin, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson

slitage

488941

2017-10-07