Utställningsaffisher
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AFFISCHER, utställningar från bl a Nils Dardel, Carl Kylberg, Liv Derkert, Peter Dahl, Marie-Louise Ekman, Claes Oldenburg, GAN, Olle Olsson Hagalund, Suxanne Nessim, Vera Nilsson, Anders Österlin, Anders Sterlin, varierande mått
Proveniens: Stig T Karlsson
slitage
488941
2017-10-07