Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945): Filipsstads Bergslag, signerad Schultzberg, olja på duk, ca 81x117 cm

488942

2017-10-01