Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
GUNGHÄST, 1900-talets första del, möjligen Gemla, brunmålad med gröna medar, man och svans i tagel, försedd med sadel och stigbyglar, sitthöjd ca 70 cm
Bruksslitage och skador
488952
2017-10-01