Gunghäst 1900-tal

Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets första del, möjligen Gemla, brunmålad med gröna medar, man och svans i tagel, försedd med sadel och stigbyglar, sitthöjd ca 70 cm

Bruksslitage och skador

488952

2017-10-01