Per Hasselberg, Vallmo Klassiskt svenskt måleri

Såld för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PER HASSELBERG (1849-1894): Vallmo, signerad och daterad P Hasselberg 87, mörkpatinerad brons, höjd 25,5 cm. Gjutarmärkt Otto Meyer fud

488957

2017-10-30