Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GUSTEN LINDBERG (1852-1932): Vågen, signerad och daterad Gust Lindberg 1901, mörkpatinerad brons, höjd 9,5, längd 27,5 cm.
Jämför Nationalmuseum, nr NM Sk 912
488958
2017-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här