Sjömanskista England

Sjömanskista England
Sjömanskista England
Sjömanskista England
Sjömanskista England
Sjömanskista England
Sjömanskista England
Sjömanskista England
Sjömanskista England

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖMANSKISTA, tidigt 1900-tal, England, klarlackerad massiv mahogny med gångjärn och beslag i mässing, nyckel medföljer, höjd ca 45,5, 106 x 52 cm

Bruksslitage, torrsprickor

488971

2017-10-01