Soffbord sk Huntingtable

Soffbord sk Huntingtable
Soffbord sk Huntingtable
Soffbord sk Huntingtable
Soffbord sk Huntingtable
Soffbord sk Huntingtable
Soffbord sk Huntingtable
Soffbord sk Huntingtable
Soffbord sk Huntingtable

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, sk Huntingtable, mahogny, höjd ca 54, 140x55, total bredd 99 cm

Smärre ytskador

488987

2017-10-02