Claes Caspersson oljemålning

Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLAES CASPERSSON (född 1953): Motiv med blommor i fönster och kust, signerad, olja på duk, ca 72 x 59 cm

489004

2017-10-01