Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Stadsmiljö med flanörer, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987, numrerad 332/360, färglitografi, ca 34x41 cm, monterad i distansram

489034

2017-10-02