Alfredo Zalce litografi

Alfredo Zalce litografi
Alfredo Zalce litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFREDO ZALCE (Mexico 1908-2003): "Tucan", färglitografi, signerad och daterad Alfredo Zalce 19992, numrerad 27/200, bildyta ca 46x37 cm

Inköpt på Konst-Galleri Bengt, Göteborg

489039

2017-10-02