Pierre Alechinsky grafik

Pierre Alechinsky grafik
Pierre Alechinsky grafik
Pierre Alechinsky grafik
Pierre Alechinsky grafik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (Belgien, född 1927): Komposition, signerad och numrerad Alechinsky ea 1/84, färglitografi, bladmått 72x51 cm

489048

2017-10-02