Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Figur, stmpelsignerad och daterad Stan Wys 2017, 2/8, patinerad brons, höjd ca 39,5 cm
489051
2017-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här