Fickur delvis silver

Fickur delvis silver
Fickur delvis silver
Fickur delvis silver
Fickur delvis silver
Fickur delvis silver
Fickur delvis silver
Fickur delvis silver
Fickur delvis silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 4 st, silver/vitmetall, 1900-talets början, varav en märkt Waltham, arabiska siffror, subsekund, diameter ca 50-75 mm, klockkedja i metall medföljer

Fungerar delvis vid inskrivningstillfallet, slitage

489083

2017-10-04