Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA (1600-tal): Fartyg i stormigt väder, olja på duk, ca 90x124 cm
Retuscher, revor, äldre lagningar
489098
2017-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här