Holländsk skola 1600-tal

Holländsk skola 1600-tal
Holländsk skola 1600-tal
Holländsk skola 1600-tal
Holländsk skola 1600-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1600-tal): Fartyg i stormigt väder, olja på duk, ca 90x124 cm

Retuscher, revor, äldre lagningar

489098

2017-10-02