Fickur 5 st

Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st
Fickur 5 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 5 st, silver/vitmetall, 1900-talets början, varav en märkt Revue, arabiska/romerska siffror, subsekund, diameter ca 40-50 mm

Fungerar delvis vid inskrivningstillfället, slitage, ett glas löst

489101

2017-10-04