Fickur 7 st
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FICKUR, 7 st, silver/vitmetall, 1900-talets början, varav en med emaljerad baksida, arabiska/romerska siffror, delvis subsekund, diameter ca 35-50 mm
Fungerar delvis vid inskrivningstillfället, slitage, diverse skador
489104
2017-10-04