IWC armbandsur 18 k guld

IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld
IWC armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

IWC, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. R 606 1866813, cal 89, verknr. 1786731, läderband samt spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Zustandsbeschreibung

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage.

489105

2017-10-17