Stol Kirkegaard
2017-10-02
489124
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK KIRKEGAARD, stol, 1960-tal, sannolikt Danmark, teak, klädsel i brunt läder, sitthöjd ca 45 cm
Klädsel med slitage