Stol Kirkegaard

Stol Kirkegaard
Stol Kirkegaard
Stol Kirkegaard
Stol Kirkegaard
Stol Kirkegaard
Stol Kirkegaard
Stol Kirkegaard
Stol Kirkegaard

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK KIRKEGAARD, stol, 1960-tal, sannolikt Danmark, teak, klädsel i brunt läder, sitthöjd ca 45 cm

Klädsel med slitage

489124

2017-10-02