Poul Cadovius
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
POUL CADOVIUS, modulsystem "System Royal", vägghängt, i teak, bestående av: 5 skenor längd ca 225 cm, 4 skåp, 1 modul med 2 lådor, 10 hyllplan samt konsoler i mässing, nyckel finns
Slitage, repor, fanerskador
489151
2017-10-02