Poul Cadovius

Poul Cadovius
Poul Cadovius
Poul Cadovius
Poul Cadovius
Poul Cadovius
Poul Cadovius
Poul Cadovius
Poul Cadovius

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

POUL CADOVIUS, modulsystem "System Royal", vägghängt, i teak, bestående av: 5 skenor längd ca 225 cm, 4 skåp, 1 modul med 2 lådor, 10 hyllplan samt konsoler i mässing, nyckel finns

Kuntoraportti

Slitage, repor, fanerskador

489151

Päivämäärä:

2017-10-02