Bambustolar

Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar
Bambustolar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAMBUSTOLAR, 1 par, 1900-talets slut, löstagbara stoppade dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

489157

2017-10-02