Design Anton Borg & Arne Vodder 4 stolar
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANTON BORG & ARNE VODDER, stolar, 4 st., modell Ella, stomme i massiv teak, sits och rygg med gulgrå originalklädsel i ull, Vamo, Sönderborg, Danmark, stämplade, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, klädsel med sltage/skador
489167
2017-10-03