Atenienn valnöt

Atenienn valnöt
Atenienn valnöt
Atenienn valnöt
Atenienn valnöt
Atenienn valnöt
Atenienn valnöt
Atenienn valnöt
Atenienn valnöt
Atenienn valnöt
Atenienn valnöt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ATENIENN, 1800-/1900-tal, nyrokoko, valnöt med skurna detaljer, invändigt infällda speglar, höjd ca 192,5, 82 x 55 cm

Bruksslitage

489170

2017-10-01