Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, stolar "Mimat", 4 st, i björk med sits i naturfärgat kärnläder, brännstämplade Bruno Mathsson International, sitthöjd ca 46 cm
Visst slitage, patina
489192
2017-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här