Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GERDA WALLANDER (1862-1926): Aftonstämning över strandlandskap, signerad G. Wallander, olja på duk, 70,5x101 cm
Färgbortfall
489223
2017-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här