Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, mahogny, 1800-tal, Karl Johan, låda i sargen, på pelarfot, höjd ca 73, 90x60 cm
Omarbetad, fanerskador
489294
2017-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här