Bord Karl Johan

Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan
Bord Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, mahogny, 1800-tal, Karl Johan, låda i sargen, på pelarfot, höjd ca 73, 90x60 cm

Omarbetad, fanerskador

489294

2017-10-04