Alfred Ekstam oljemålning

Alfred Ekstam oljemålning
Alfred Ekstam oljemålning
Alfred Ekstam oljemålning
Alfred Ekstam oljemålning
Alfred Ekstam oljemålning
Alfred Ekstam oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

5 000 SEK

ALFRED EKSTAM (1878-1935), skoglandskap, signerad och daterad 1921, olja på duk, ca 36x41 cm

489297

2017-10-09