Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, invändigt förgyllt, Finland 1947, höjd ca 10-23 cm, vikt ca 1500 g
Proveniens: Adliga ätten af Enehielm.
489320
2017-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här