Bägare vas och pokal i böhmiskt glas

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BÄGARE med lock, tennmontering, VAS, POKAL, Böhmen, 1800-tal, överfång i rött och slipad dekor, höjd ca 13-14 cm

Kuntoraportti

den mindre med fotnagg

489337

Päivämäärä:

2017-10-04