Bägare vas och pokal i böhmiskt glas
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BÄGARE med lock, tennmontering, VAS, POKAL, Böhmen, 1800-tal, överfång i rött och slipad dekor, höjd ca 13-14 cm
Kuntoraportti
den mindre med fotnagg
489337
Päivämäärä:
2017-10-04