Eivind Nielsen olja
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
EIVIND NIELSEN (Norge, 1864-1939): Interiör från Glomsta(d) gård i Norge, signerad Eiv. Nielsen 1910, olja på duk, 106 x 142 cm
Proveniens: Glomsta(d), Norge
Litet hål, smärre färgbortfall
489339
2017-10-03