Eivind Nielsen olja

Eivind Nielsen olja
Eivind Nielsen olja
Eivind Nielsen olja
Eivind Nielsen olja
Eivind Nielsen olja
Eivind Nielsen olja

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EIVIND NIELSEN (Norge, 1864-1939): Interiör från Glomsta(d) gård i Norge, signerad Eiv. Nielsen 1910, olja på duk, 106 x 142 cm

Proveniens: Glomsta(d), Norge

Litet hål, smärre färgbortfall

489339

2017-10-03