Birger Ekman oljemålning

Birger Ekman oljemålning
Birger Ekman oljemålning
Birger Ekman oljemålning
Birger Ekman oljemålning
Birger Ekman oljemålning
Birger Ekman oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER EKMAN (1905-1999): Stadsbild av Stockholm, signerad och daterad Ekman 1933, olja på duk, ca 45x90 cm

489340

2017-10-03