Bulbvas Kina Kanton

Bulbvas Kina Kanton
Bulbvas Kina Kanton
Bulbvas Kina Kanton
Bulbvas Kina Kanton
Bulbvas Kina Kanton
Bulbvas Kina Kanton
Bulbvas Kina Kanton
Bulbvas Kina Kanton

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BULBVAS, porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, dekor av reserver med figurscener i palats samt blommor och fåglar i emaljfärger, järnoxid och guld, höjd ca 34 cm

Smärre slitage

489347

2017-10-03