Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅKDYNA, 1800-talets första hälft, Skåne, rölakan, dekor av livsträd och blomsterknoppar, viggmönstrad bård, ca 100x49 cm
Delvis renoverad, smärre skador
489354
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här