Specialauktion Allmoge åkdyna

Specialauktion Allmoge åkdyna
Specialauktion Allmoge åkdyna
Specialauktion Allmoge åkdyna
Specialauktion Allmoge åkdyna

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKDYNA, front till, 1800-talets första hälft, Skåne, rölakan, monogrammärkt KHD, dekor av stjärnor i polykromt möster, ca 104x53 cm

Smärre skador

489357

2017-10-16