Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NILSSON (1904-1995): Liggande baby, signerad G.Nilsson, otydligt numrerad 1/8(?), gjutarmärkt Cire Perdue Bisceglia, brons, längd 20 cm inklusive marmorsockel
489372
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här