Gunnar Nilsson skulptur

Gunnar Nilsson skulptur
Gunnar Nilsson skulptur
Gunnar Nilsson skulptur
Gunnar Nilsson skulptur
Gunnar Nilsson skulptur
Gunnar Nilsson skulptur
Gunnar Nilsson skulptur
Gunnar Nilsson skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR NILSSON (1904-1995): Liggande baby, signerad G.Nilsson, otydligt numrerad 1/8(?), gjutarmärkt Cire Perdue Bisceglia, brons, längd 20 cm inklusive marmorsockel

489372

2017-10-09