Nordiska Kompaniet bordsspegel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bordsspegel, mässing, 1960-tal, förstorande glas, etikettmärkt, höjd ca 24 cm

Smärre slitage

489378

2017-10-03